Suured looduseadused

Viimastestel aastakümnetel on kvantfüüsikute avastused maailma olemusest teinud suuri edusamme.  Paljud iidsed saladused on saanud teaduspõhise kinnituse.  Kooliõpikutesse nad küll ilmselt niipea ei jõua, sest alati leidub inimsootsiumis jõude, kes on huvitatud, et suurimad tarkused oleks vaid väheste privileeg, mis võimaldaks neil paremini manipuleerida rahvamassidega.

Juba Makedoonia Aleksander kirjutas kirja oma õpetlasele Aristotelesele: „Aleksander soovib Aristotelesele kõike head !
Sa toimisid valesti, avalikustades õpetuse, mis on mõeldud suuliseks edasiandmiseks. Mille poolest saaksime veel teistest inimestest erineda, kui needsamad õpetused, milles oleme kasvanud, saavad üldiseks omandiks? Ma tahaksin omada eeliseid teiste ees mitte niivõrd jõu, kuivõrd teadmiste osas.
Ole terve .“

14890512_333070827053115_7711182453720497465_o

    Eesti helgemate peade elukogemuste ja mõtiskluste tulemusena on sõnastatud elu alused – sarnasus, sugulus, omavaheline kooskõla ja koostöö – SUURTEKS LOODUSSEADUSTEKS:
 1.  Elu kindlustatus. Igas kodupaigas, kus elusolendid on elanud vähemalt aastatuhande jooksul, on olemas kõik hädavajalik nende eluks ja selle säilitamiseks.
2.Isetervenemine. Igale elusolendile on omane isetervenemisvõime.
3.Kogukonna suuremad võimed. Metsad moodustavad puude kogukondi, sedasama teame rohust niidul jne. Need kogukonnad on kollektiivsete võimetega, sarnased nagu linnu- ja kalaparved ning loomade ja inimeste kogukonnad.
4.Omavaheline abistamine. Iga elusolend püüab oma võimete piires aidata teisi.
5.Planeedi teadvus. Kuna planeet Maa toimib ühtse energeetilise süsteemina, siis võib iga elusolend lülituda planeedi bioenergeetiliste voolude informatsioonivälja, teada saada tulevikku, mõista sündmusi kauges minevikus. Meie esivanemad nimetasid seda Jumala nõuandeks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga